LPG Mobilift Uygulaması

LPG Mobilift Uygulaması

LPG Endermologie Nedir?

LPG, uzun yıllardan beri bölgesel yağlardan kurtulma, sıkılaşma ve selülit giderme tedavisi olarak kullanılan cerrahi olmayan FDA onaylı bir uygulamadır.
LPG uygulaması, lipomasaj tekniği ile döner motorize başlığı sayesinde bağ dokusu masajı yaparak vücudun kollajen ve elastin liflerini aktive eder ve eski elastikiyetine kavuşturmaya yardımcı olur.

LPG Hangi Amaçla Uygulanır?

LIPO M6 içinde barındırdığı patentli 4 ayrı dönüş tekniği ile kişiye özel program oluşturma olanağı sağlar ve selülit, yağ, sarkıklık, gevşeklik, ödem gibi en temel vücut problemlerinin giderilmesinde kişiye özel çalışılmasını sağlamaktadır. Uygulamanın aynı zamanda stres azaltıcı ve rahatlatıcı bir etkisi de vardır. LPG;selülit masajı, vakum yöntemiyle zayıflama, bölgesel zayıflama cihazı adıyla da bilinmektedir.

LPG’nin Etkileri Nelerdir?

• Karın bölgesinde gergin ve sıkı bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.
• İstenmeyen bölgelerde biriken yağları uyararak, lenf sistemi yardımı ile vücuttan atılmasına yardımcı olur.
• Kol bölgesindeki sarkmaların giderilerek forma girmesine yardımcı olur.
• Selülit görünümünün giderilmesini destekler.
• Bölgesel incelme sağlayarak vücudun yeniden şekillenmesine yardımcı olur.
• Diyet ve egzersizle incelme gerçekleştirilemeyen bölgelerde etkili olur.
• Bel çevresinde oluşan yağ minderlerinin incelmesine yardımcı olur.
• Negatif basınç oluşturarak vakumlanan dokuda kan ve lenf dolaşımının hızlanmasına destek olur.

LPG Nasıl Uygulanır?

LPG uygulaması kişiye özel ayarlanan döner başlığı sayesinde vücutta bulunan yağ, sarkıklık, selülit ve ödem gibi problemlerin giderilmesinde etkilidir. Uygulama esnasında kişiye özel bir çorap giydirilir.
LPG uygulama süresi uygulanacak bölge miktarına göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 30 dakikadır. Seans sayısı kişiden kişiye göre değişiklik gösterir; 2-3 gün aralıklarla ortalama 10 seansta tamamlanmaktadır.

Bu yazıyı okuyan ziyaretçilerimizin çoğu leke bakımı sayfamızı da ziyaret ettiler. Siz de diğer sayfalarımızı da ziyaret edrerek daha fazla içeriğe ulaşabilirsiniz.

Author Info

No Comments

Comments are closed.